Lasy Rudzkie, Orły, Zielona Klasa.

Zima w tym roku jakaś taka dziwna. Bardziej wiosnę przypomina. Śniegu nie ma a w lasach robi się jakby coraz bardziej zielono. Sam środek zimy, koniec stycznia a w lasach zielono jakoś tak...

Lasy Rudzkie, Orły, Zielona Klasa. Cały spacer około 10 kilometrów.


Komentarze

Zobacz także

Fokarium w Helu.

Ogrodzieniec. Góra Birów i ruiny zamku w Podzamczu