Zima w mieście.

Zima w mieście. Ponoć przyszły tydzień przyniesie ocieplenie i odwilż.

Komentarze

Zobacz także

Fokarium w Helu.

Ogrodzieniec. Góra Birów i ruiny zamku w Podzamczu