Bałtyk - po raz drugi w tym roku.

Morze Bałtyckie. Drugi raz w tym roku. Trzy dni w Pogorzelicy. Właściwie nic.

Komentarze

Zobacz także

Fokarium w Helu.

Ogrodzieniec. Góra Birów i ruiny zamku w Podzamczu